Domů>Nenechte se při hubnutí odradit svými neúspěchy
Že jste se již v minulosti mnohokrát pokoušeli rychle zhubnout a nikdy s dlouhodobým výsledkem? Vyzkoušeli-li jste celou řadu diet, všechny bez úspěchu, a říkáte si, že na to nemáte, zkuste to ještě jednou. Důležitá je jedna věc – zhubnout může opravdu každý, někdo s větší či menší námahou. Pokud se budete opravdu snažit, půjde to. Že jste se skutečně snažili a výsledky se přesto neukázaly? Důvod je zřejmý – šli jste na to špatně. A jak tedy zhubnout jednou pro vždy? Chce to být trpělivý. Zbavit se přebytečných kil do konce života není otázkou jednoho, dvou ale ani tří měsíců. Některé stravovací návyky budete muset změnit na vždy. Rozhodně se však nebudete muset živit jen kořínky, ba naopak, pokud již dojdete do fáze, kdy jsou přebytečná kila dole, nastává udržovací fáze, ve které si občas sladkost, tučnější potravinu či trochu alkoholu bez obav budete moci dát. Základní návyky však musí zůstat nezměněny – pravidelná strava, málo tučných potravin a produktů, plných jednoduchých cukrů, ovoce, zelenina, občasný pohyb. A jak začít? Začněte ve své hlavě. Vezměte si tužku a papír, sepište si vaše dosavadní zkušenosti s hubnutím. Papír si rozdělte do dvou částí, do jedné si vepište úspěchy a do druhé neúspěchy. Z neúspěchů se musíte poučit, berte je jako výstrahu pro další snažení. Při hubnutí vám také mohou pomoci nejrůznější doplňky stravy či posilovací přístroje a pomůcky. Ty zakoupíte ve specializované prodejně. Doplňky stravy jsou však jen pomocníky, kteří práci za vás neudělají. Vždy musíte být vy centrem veškerého dění. Začněte pomalu a jednoduše. Nejprve se zaměřte na to, aby váš jídelníček byl skutečně pravidelný, jídla nesmíte vynechávat. Až se vám podaří první krok, pokračujte v základních pravidlech zdravé výživy a výsledek se jistě dostaví. Půjdete-li na to pomalu a s rozumem, může být i trvalý.

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Extra-lékárna.cz

Široký výběr hodinek. Nabízíme hodinky pánské, dámské a sportovní hodinky. Pánské a dámské hodinky za skvělé ceny v e-shopu Luxusní-moderní-hodinky.cz. Výčepní zařízení do každé restaurace, nebo hospody. Kreatin je organická látka přirozeně se vyskytující v lidském těle. Zajímají vás sacharidy a proteiny? Creatin za super ceny. Kupujte kreatin v e-shopu Creatin-creatin.cz. Kvalitní a levné proteiny nabízí e-shop Planetavyzivy.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Bílkoviny a proteiny na růst svalů nabízí Fitshopek.cz. Kvalitní a levná horská kola nabízí eshop Levná-horská-kola.cz. Jízdní kola za super ceny pro všechny sportovce.

Grilovací set, 571100 eva solo

Grilovací set, 571100 eva solo

Cena: 1 559,00 Kč

koupit

Dortová forma 34x23cm

Dortová forma 34x23cm

Cena: 209,00 Kč

koupit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace